четврток, 23 ноември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Викторија Бекам закопчана до грло, ама брадавиците ги покажа пред сите!

Викторија Бекам повторно направи хаос шетајќи се по улиците во Њујорк. Сопругата на Дејвид Бекам носела фустан и била закопчана до грло.

Но, нешто друго навистина привлекло внимание. На фустанот јасно се оцртале брадавиците на Викторија, што многу мажи кои се нашле таму ги доведе до лудило.

#Коментари
[fbcomments]