четврток, 23 ноември 2017  |  Вести денес: 0

Заљубен како никогаш: Александар Белов јавно и изрази љубов на саканата!

Неготинчанецот Александар Белов е заљубен како никогаш до сега. Тој веќе подолго време е во врска со својата сакана Јелена, со која се неразделни.

Пред неколку денови на Јелена и било роденден, а Белов на романтичен начин и го честиташа роденденот на социјалните мрежи, каде пто постираше заедничка фотографија и напиша:

Среќен роденден љубов моја.

#Коментари
[fbcomments]