четврток, 23 ноември 2017  |  Вести денес: 0

Марина Тошиќ полугола им подели сочни бакнежи на своите фанови! (ФОТО + ВИДЕО)

Наскоро Марина Тошиќ планира да го претстави својот нов музички проект. Овој пат песната ќе биде дует. Досега, пејачката не кажува со кого го снима сбвоето ново музичко отстварување, само порачува дека  љубителите на поп фолкот сигурно нема да бидат разочарани. 

“Тоа ќе биде брза песна погодна за ноќни клубови. Ќе снимаме и видео, а до крајот на ноември ќе биде  промовирана и песната и спотот. Музиката е дело на композиторот Боби Павлов, а неколку автори работат на текстот. “ – ќе изјави  Марина Тошиќ за бугарските медиуми.

Арно ама Марина во меѓувреме не седи „мирна“! Пејачката и онака отсекогаш се обидува да биде поинаква и да ги провоцира свите фанови, па така и овој пат, како најава за новиот дует реши да им ја заскокотка фантазијата, честејќи ги со нова тура провокавција.

Со подразголени фотографии, овој пат од хотелската соба во Белград, каде деновиве Марина престојуваше и серија голи бакнежи во кусото видео… Сето тоа постирано на нејзиниот Фејсбук профил. А таму Марина, во сиот свој раскош и сјај, распослана и распиштолена среде постела ги буди сите сетила. Со долгата  коса пуштена преку голите гради, разголената  русокоса убавица им подели сочни бакнежи на своите фанови!

#Коментари
[fbcomments]