четврток, 23 ноември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ се впушти во манекенските води: Првата фотосесија ќе ве остави без здив!

Убавата ќерка на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, се впушти во манекенските води и тоа за новата колекција на Inverno Caldo , бренд кој нуди облека од крзно и кожа.

Анастасија на социјалните мрежи објави галерија фотографии од провотивниот материјал за колекцијата каде изглед како светски модел.

Наместо да стане пејачка како што сите очекуваа, Анастасија изненади со ваквиот потег кој мора да признаеме дека го изведе одлично.

#Коментари
[fbcomments]