четврток, 23 ноември 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Ќе заплачете од смеа: Мислеше дека го трие згодна девојка, но кога се сврти…

Видеото кое можете да го погледнете во продолжение стана вирален хит на социјалните мрежи, а станува збор за скриена камера која насмеа многумина.

Имено, едно момче сакаше да се тушира под јавен туш заедно со згодна девојка која се нуди да му го истрие грбот, а тој нормално се согласува.

Но она што се случува подоцна ќе ве расплаче од смеа.

Погледнете:

#Коментари