четврток, 23 ноември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО)Не знае за доста: Јелена Карлеуша со гол задник – притисокот на мажите до 200!

Секој ден е нов повод за провокација и доза на вулгарност од српската поп-дива Јелена Карлеуша.

Баш кога помислуваме дека повеќе со ништо не може да изненади, Карлеуша го прави токму спротивното. Таа има време да ги пронајде и спои најлудите провокативни комбинации од кои ги открива своите најсилни атрибути, а во тоа и нема рамна барем на Балканот.

Овој пат облече тексас јакна со нејзиниот лик на грбот, а пак надолу комбинираше хеланки со кожа боја кои придонесуваат ефект како да е гола. Па така, за да фокусира на уникатната јакна и жешките хеланки, ЈК се сврти со грб и го истакна бујниот задник.

Една вистинска ѕвезда како неа, секогаш е подготвена за нешто храбро за кое ќе зборува целиот регион, а дека е успешна во тоа потврдуваат илјадниците обожаватели кои ја следат редовно и ги задоволуваат апетитите за љубопитство кои Карлеуша уникатно ги сервира.

#Коментари
[fbcomments]