четврток, 23 ноември 2017  |  Вести денес: 0

Секси во црвено: Елена на црвениот тепих со чевли како Анџелина Џоли! (ФОТО)

Водителката Елена Стефановска на својот Инстаграм профил постираше фотографија, на која сите гледаа во нејзините чевли.

На црвен тепих, таа позира во црвена комбинација, светликаво фустанче, црвен капут и чевли како омилените на актерката Анџелина Џоли.

Додека светски познатата актерка Анџелина обожава да ги носи со црно бела комбинација и неутрални бои, Елена спротивно на тоа ги искомбинира со црвено.

#Коментари
[fbcomments]